Boxy Burgery Kurczak z rożna Sałatki Tortille i pajdy Zapiekanki i hot dogi Zestawy obiadowe

Tortille i pajdy

Pajda vege

Szukasz lekkiej i zdrowej przekąski, która zaspokoi nagły głód? Spróbuj pajdy wegetariańskiej! Delikatna pszenna bułka wypełniona po brzegi świeżymi warzywami to prawdziwa bomba witaminowa. Podajemy ją z dodatkiem sosu własnego wyrobu – bez konserwantów, a więc zdrowo!

Pajda gyros

Ciepła bułka wypełniona świeżymi sezonowymi warzywami oraz dużą porcją gyrosa z wolno opiekanego na ruszcie mięsa drobiowego i dodatkiem sosu. Idealna kompozycja smaków, która poskromi nawet największy głód! Przekonaj się sam!

Tortilla vege

Nasza klasyczna tortilla w wersji bezmięsnej. Świeże i zdrowe warzywa z dodatkiem sera oraz jednego z naszych autorskich sosów zawinięte w placku. Idealna propozycja dla wszystkich wegan na szybki posiłek.

Tortilla z gyrosem

Tortilla z gyrosem jest idealna na szybki posiłek, gdy spieszysz się do swoich zajęć. Co kryje się w jej wnętrzu? W placku tortilla zawinęliśmy mięso gyros oraz świeże i chrupiących warzywa. Całość podajemy na ciepło z dodatkiem jednego z sosów własnego wyrobu. Gdy raz spróbujesz, pokochasz ten smak!

Kurczito

Połączenie gyrosa z najwyższej jakości mięsa drobiowego i żółtego sera zapieczone w placku tortilla – to nasz nowy sposób na poskromienie głodu. Koniecznie sprawdź jak smakuje z sosami – czosnkowym, pikantnym lub barbecue – do wyboru. Ostrzegamy, ten nowy smak może uzależniać!

0