Boxy Burgery Kurczak z rożna Sałatki Tortille i pajdy Zapiekanki i hot dogi Zestawy obiadowe

Zestawy obiadowe

Zestawy obiadowe z udkiem

Masz ochotę na dobry, domowy obiad? Wpadnij do nas na zestaw z udkiem! Soczyste mięso i wypieczona na złoto skórka – pysznie, jak u mamy. Chrupiące frytki i surówka ze świeżych warzyw to idealne towarzystwo dla kurczaka i dopełnienie zdrowego posiłku.

Zestawy obiadowe z kurczakiem

Obiad to główny posiłek dnia. Co lepiej zaspokoi głód i dostarczy Ci energii na resztę dnia niż zestaw z kurczakiem z rożna? Wybierając mięso drobiowe możesz mieć pewność, że jesz zdrowo, a wybierając Kurcze Pieczone otrzymujesz także gwarancję jakości i smaku! A więc, smacznego!

Zestawy obiadowe z polędwiczkami

Nie masz czasu gotować? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zestaw z polędwiczkami to smaczny i pełnowartościowy obiad. Najdelikatniejsze mięso z piersi kurczaka dostarczy Ci potrzebnych składników odżywczych, a dodatki w postaci frytek, surówek i sosu dodatkowo urozmaicą Twój posiłek.

Zestawy obiadowe z gyrosem

Duża porcja na duży głód. Najlepsze mięso drobiowe plus przyprawy, które nadadzą mu niepowtarzalny, wyrazisty smak. Właśnie w ten sposób przyrządzamy naszego gyrosa – od początku do końca kontrolując jakość i smak. Zamów zestaw z frytkami oraz surówką i ciesz się jego wspaniałym smakiem!

0