Boxy Burgery Kurczak z rożna Sałatki Tortille i pajdy Zapiekanki i hot dogi Zestawy obiadowe

Burgery

Stripsburger

Najbardziej chrupiący burger w naszym menu. Delikatne i soczyste polędwiczki otoczone autorską panierką z dodatkiem sałaty lodowej oraz dwoma sosami do wyboru,  zamknięte w pysznej bułce. Smakuje idealnie!

Kokoburger

Czym jest kokoburger? To jest burger na miarę naszych możliwości! Jest dwa razy większy od zwykłego burgera, więc możesz delektować się jego smakiem dwa razy dłużej! Pszenna bułka, kotlet drobiowy naszego wyrobu – najlepszy, jaki kiedykolwiek jadłeś – pomidor, ogórek i sałata, a to wszystko w rozmiarze XXL!

Cheesburger

Nasz klasyczny burger z warzywami w nieco innej odsłonie. Dodatek żółtego sera idealnie komponuje się ze smakiem drobiowego mięsa. Przygotowywane przez nas kotlety zawierają wyłącznie najlepsze mięso i żadnych konserwantów – dlatego nasze burgery są takie pyszne! Dla tego smaku można stracić głowę!

Hamburger

Gdy do pszennej bułeczki włożymy najlepszy kotlet drobiowy – przygotowany przez nas i zawierający 100% mięsa – i dorzucimy świeże warzywa, powstanie burger idealny. Jest to nasza wersja szybkiej przekąski, która jest nie tylko smaczna, ale także zdrowa. Z odrobiną świeżo przygotowanego sosu do smaku – kusi i zachwyca!

0